Kim jesteśmy i co oferujemy

Firma Esb Kwiatek  założona w 2006 roku, jest dystrybutorem kostki brukowej, płyt gresowych, stopni schodowych i akcesoriów montażowych. 

Znajdujemy się w Złoczewie przy ulicy Błaszkowskiej oraz w Wieluniu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam powiększać ofertę o wysokiej klasy produkty betonowe i zapewnić wsparcie klientom przy wyborze kostki brukowej i kamieni ogrodowych. W hurtowni Esb Kwiatek dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać najlepsze dostępne produkty budowlane spełniające Twoje wymagania. Nasz personel jest do dyspozycji, aby pomóc Ci wybrać produkty dotyczące zarówno małych, jak i dużych projektów budowlanych oraz udzielić informacji i podzielimy się naszą praktyczną wiedzą na temat zastosowania produktu.

Dlaczego My?

Niezależnie od tego, czy jest to mały remont domu, czy duży projekt budowlany, nasz kompetentny personel z przyjemnością pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu dla twojego domu i ogrodu. W zależności od Twoich potrzeb, wspólnie z Tobą ustalimy najbardziej wydajną i opłacalną cenę transportu kostki brukowej i innych naszych produktów na miejsce inwestycji w miejscowości Złoczew, Sieradz Wielun i innych okolic.

Opinie o Naszej Firmie

Świetna obsługa, bardzo duży wybór kostki obrzeży, wszystko zgodnie z umową, oceniam na wysokim poziomie zarówno pomoc jak i podejście do człowieka ,

pozdrawiam Ania

Super obsługa obsługa, bardzo duży wybór ogrodzeń , wszystko zgodnie z umową, oceniam na wysokim poziomie zarówno pomoc jak i podejście do człowieka 

Nasze inspiracje

aaa

Scroll to Top